سایت جامع پروژه و پایان نامه و کارآموزی
بزرگترین بانک تحقیقات و پروژه ارائه دهنده ی انواع پروژه و پایان نامه و کارآموزی بزرگترین بانک تحقیقات و پروژه

اطلاعیه فروشگاه

هدف این سایت انتشار مقالات، تحقیق، پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی در اینترنت جهت استفاده دانشجویان رشته های مختلف است. در صورتی که مایلید جدیدترین پروژه ها و مقالات دانشجویی را در اختیار داشته باشید، به سایت ما مراجعه فرمایید. شماره تماس جهت ارتباط و سفارش : 09308212849 پسندیده

استفاده از الگوریتم تکاملی ژنتیک

استفاده از الگوریتم تکاملی ژنتیک

این پایان نامه، شامل 62 صفحه و برای دانشجویان رشته ی نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر تهیه شده است.

در ادامه چکیده ای از این فایل را جهت خواندن شما عزیزان قرار داده ایم.

 

چکیده

با استفاده از روش الگوریتم ژنتیک روشی را به منظور قابلیت در انتخاب بسته های   TCP/IP ارائه می کنم. طرح پیشنهادی ایجاد معادله مناسب چند جمله ای با ضرایب موزون به عنوان تابع هدف برای ارزیابی مناسب داده هاست.ضرایب پیشنهادی معادله چند جمله ای نمره و درجه غیر متعارف بودن هر یک از قسمت ها را یبان میکند.پس از کامل  شدن روند تکاملی ،خصوصیات انتخاب شده برای پردازش بسته های TCP/IP  استفاده می شوند. قبل از اینکه بسته های TCP/IP مستقیما به سیستم تشخیص شباهت وارد شوند.برای تایید کارایی روش ارائه شده ، الگوریتم های ماشین های یادگیری مختلفی بدون استفاده از یک الگوریتم ژنتیکی رشته مطلوب را انتخاب و آزمایش کرده اند.

موضوع امنیت شبکه  یکی از مهمترین چالش های روبرو جوامع مدرن مبتنی براطلاعات است. اغلب مدل های تشخیص نفوذ مبتنی بر مکانیزم signature-based برای پیدا کردن الگوهای حملاتی که در حال حاضر شناخته شده  هستند مفیدند، اما الگوهای حمله ای که به تازگی ایجاد شده اند آسیب پذیر هستند.الگوریتم آموزش راه حلی برای این مشکل پیشنهاد کرده.برای انجام موثر این کار باید ویژگی های مناسب ازداده های شبکه را باید به عنوان ورودی آموزش انتخاب کنیم.در این بخش ما خصوصیات مسئله خود را با استفاده از الگوریتم ژنتیک ، یک روش جستجو اتفاقی به تقلید ازروند طبیعی تکامل بیولوژیکی بدست آورده ایم. ما از این روش برای به دست آوردن مجموعه ای حداقلی از اجراء یک بسته TCP/IP استفاده  کرده ایم، که زمانی که به عنوان ورودی برای یادگیری ماشین استفاده می شد و منجر به تشخیص بالاترین نرخ بسته غیرعادی TCP/IP میشود.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Algoritm-Zhenetic_746384_6676.zip2.4 MB